Nowości w ofercie Lagrand – nowoczesne łączniki i gniazda Niloe Step

baner

Marka Legrand, ceniony na świecie dystrybutor inteligentnych rozwiązań dla domu przedstawił kolejne produkty w swojej ofercie – to uniwersalna seria łączników i gniazd Niloe Step. Czym się charakteryzują? Co je wyróżnia?

Poznaj serię Niloe Step

Niloe Step to szeroka gama gniazd i łączników do nowoczesnego domu lub mieszkania. Produkty służą do wszechstronnego  przesyłania sygnałów multimedialnych, analogowych i cyfrowych, zapewniając tym samym dostęp do takich mediów jak telewizja, telefon i internet. Dodatkowo pozwalają na kontrolowanie funkcji smart w pomieszczeniach, w tym na przykład natężenia światła.

Seria Niloe Step składa się między innymi z takich elementów jak:

  • łącznik 2-przewodowy automatyczny,
  • ściemniacz obrotowy lub przyciskowy,
  • termostat pokojowy lub do podgrzewanej podłogi,
  • gniazdo światłowodowe,
  • podwójne gniazdo głośnikowe,
  • ładowarka indukcyjna,
  • ładowarka USB A + USB C,
  • gniazdo RJ 45,
  • gniazdo R-TV-SAT-SAT.

Uniwersalny wygląd i ponadczasowość

Niloe Step to seria gniazd i łączników o ponadczasowym charakterze i uniwersalnej formie kwadratu. To produkty wysokiej jakości, które zostały zaprojektowane tak, aby wpasować się w każdy wystrój wnętrza. Wszystkie produkty są dostępne w 4 najpopularniejszych kolorach w dobrej cenie: białym, modnym czarnym, aluminium i stalowym. Z kolei dzięki występującym w 10 kolorach ramkom można dopasować wygląd zestawu Niloe Step do indywidualnych upodobań i każdego pomieszczenia, niezależnie od wystroju wnętrza, a w razie zmiany aranżacji możemy zmienić kolorystykę przez dokupienie łączników w innym kolorze, ale takim o samym kształcie.

Warto dodać, że kolory biały i czarny są barwione materiałowo już na etapie produkcji, dzięki temu kolor pozostaje bez zmian nawet po głębokich zarysowaniach. To produkty dostępne w przystępnej cenie, które swoim wyglądem nawiązują do segmentu premium.

Mnóstwo możliwości z Niloe Step

Produkty z serii Niloe Step to kompletna oferta rozwiązań, które pozwalają na pełne wykorzystanie nowoczesnych technologii, urządzeń i funkcji smart w każdym domu lub mieszkaniu. Otrzymujemy też możliwość ładowania z jednego gniazda wielu urządzeń jednocześnie, w tym smartfona, tableta czy laptopa. Dzięki specjalnej konstrukcji możliwe było uzyskanie wysokiego stopnia ochrony IP44 gniazd i łączników w wielu kolorach, co umożliwia na przykład montaż na balkonie, garażu czy w łazience. To ochrona przed wilgocią i dopasowanie do każdego wystroju, nawet ciemnych płytek lub elewacji.

Dodatkowo dzięki specjalnej konstrukcji i mechanizmowi mocującemu montaż jest sprawny, szybki i bezproblemowy. Sam mechanizm zajmuje mało miejsca, co oznacza przyjemną i precyzyjną instalację, a także umożliwia mocowanie zarówno w pionie, jak i poziomie zestawów wielokrotnych.